Zdrowy pracownik, zdrowa firma

Zdrowy pracownik, zdrowa firma

29-30 września 2016 roku odbył się I Kongres Zdrowia Pracodawców RP, którego celem było propagowanie – na zasadzie wykładu i przykładu – dbania przez firmy o zdrowie swoich pracowników. My, jako firma HORUS, otrzymaliśmy jedno z dwóch wyróżnień w kategorii „małe przedsiębiorstwo”.

Nagroda ta w postaci dyplomu jest dla nas szczególna. W konkursie „Zdrowy pracownik, zdrowa firma” znaleźliśmy się wśród 11 przedsiębiorstw, które takie wyróżnienie otrzymały. Jest to nie tylko docenienie naszych starań w zakresie zdrowia, ale przede wszystkim postawienie firmy przed innymi jako wzór do naśladowania.

Kongres Zdrowy Pracownik

Osiągnięcie opisywane w uzasadnieniu jako „motywacja pracowników do aktywnego oraz zdrowego trybu życia i ułatwienie dostępu do szerokiego pakietu usług medycznych” to w istocie programy, które zostały wdrożone i dobrze funkcjonują w firmie. Są to:

  • Karta MultiSport – dająca dostęp do setek obiektów sportowych na terenie całej Polski, m.in.: basenów, klubów fitness itd.
  • Kompleksowa opieka zdrowotna – umożliwiająca szybką wizytę u specjalisty i wykonanie odpowiednich badań.

Kongres Zdrowy Pracownik

W imieniu spółki wyróżnienie z rąk Sekretarza Stanu w Ministerstwie Zdrowia, Jarosława Pinkasa i Prezydenta Pracodawców RP, Andrzeja Malinowskiego, odbierał Łukasz Wilk, jeden z pomysłodawców programów motywacyjnych w naszej firmie.

Dziękujemy!

Kongres Zdrowy Pracownik

Kongres Zdrowy Pracownik

Kongres Zdrowy Pracownik

Informacja na stronie Pracodawców RP.

autor: Oskar Saja

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Solec Kujawski, 86-050 Solec Kujawski, ul. Unii Europejskiej 33
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane