Wyjazd integracyjny 2016 Dworek Wapionka

Wyjazd integracyjny 2016 Dworek Wapionka

Kolejny rok z rzędu dopisała nam wspaniała pogoda podczas weekendowego wyjazdu firmowego, który miał posłużyć integracji pracowników. W dniach 24-26 czerwca panowały prawdziwe upały, co w zestawieniu z lasem i jeziorem stanowiło wspaniałą kompozycję. Do tego wspólne ognisko, zabawa „Einstein”, mecz Polska – Szwajcaria i sprzęty wodne do dyspozycji. To był dobry czas i świetna zabawa.

Już w piątkowy wieczór mieliśmy możliwość wspólnie spędzić czas na plaży przy ognisku, jak za starych dobrych czasów „opalając” kiełbasę na drewnianym kijku. W zestawieniu z wcześniej podanym, rewelacyjnym „pstrągiem z kamienia”, kiełbasa nie miała szans, ale przyjemność z opcji ognisko była jak najbardziej spora.

Kolejny dzień to już same atrakcje. Od rana był do zrealizowania scenariusz zabawy „Einstein”, przygotowany przez firmę SNIPER. Zostaliśmy podzieleni na cztery grupy, które biorąc udział w różnych konkurencjach, zarabiały „banknoty”. Te z kolei potrzebne były do zakupu części i narzędzi do zbudowania tzw. maszyny Goldberga, której zadaniem jest przenieść nadaną na początku energię na sam koniec maszyny. Wracając jeszcze do konkurencji to zmierzyliśmy się m.in. z łucznictwem, jazdą na segwayach, budową szklanej wieży, z torem przeszkód, rozpalaniem ognia, zagadkami logicznymi, czy rozbrajaniem pola minowego. Wszystko zakończyło się oczywiście sukcesem i maszyna z małą pomocą człowieka zadziałała :)

Po zabawie czekały nas wielkie emocje. Mecz 1/8 finałów Euro 2016 Polska – Szwajcaria, oglądany wspólnie na dużym ekranie dostarczył wszystkim sporo nerwów, ale również radości, szczególnie w ogólnym rozrachunku :) Z tego wszystkiego nikt nie zrobił nawet jednego zdjęcia podczas meczu :( a sala naprawdę była w biało czerwonych barwach i przepełniona głośnymi śpiewami.

Poniżej kilka zdjęć z wyjazdu.

Ognisko

Zawody na SegWayu

Konkurs łucznictwa

Wieża ze skrzyni

Wojskowe wyzwania - czołganie z się z karabinem

Budujemy maszynę Goldberga

autor: Łukasz Wilk

O AUTORZE
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane