Zdominowaliśmy Ligę Mistrzów 3M!

Zdominowaliśmy Ligę Mistrzów 3M!

Po całorocznym boju stanęliśmy na najwyższych stopniach podium w Lidze Mistrzów 3M zarówno w klasyfikacji indywidualnej, jak i firmowej. W minionym 2015 roku niekwestionowanymi liderami w skali kraju byli nasi doradcy techniczni z działu BHP, którzy osiągali po prostu najlepsze rezultaty.

Zwyciężali w każdym z 3 punktowanych kwartałów, wyróżniając się na tle 56-osobowej rywalizującej ze sobą grupy. Najpierw, w pierwszych dwóch kwartałach wygrywał Tomasz Rychlewski, w trzecim jego kolega z wielkopolski Sebastian Kęciński. Obok wysokiego poziomu sprzedaży środków ochrony osobistej, liczyła się także praktyczna i teoretyczna wiedza o tych produktach.

Cieszą nas zatem nie tylko wyniki, ale także profesjonalizm doradców, który przyczynia się do owocnej współpracy z naszymi klientami.

Dyplom

Drużynowo, jako firma HORUS Innowacyjne Materiały Przemysłowe sp. z o.o., zostaliśmy zwycięzcami klasyfikacji dystrybutorów 3M, wyprzedzając 13 innych firm.

W ramach wyróżnienia zaproszono jedną osobę – przedstawiciela spółki – na kilkudniową wycieczkę do Minessoty w Stanach Zjednoczonych. W programie: zwiedzanie siedziby firmy 3M oraz wiele innych atrakcji.

Gratulujemy sukcesów i życzymy następnych!

Deplom I miejsce

autor: Oskar Saja

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Solec Kujawski, 86-050 Solec Kujawski, ul. Unii Europejskiej 33
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane