Gazele Biznesu 2015

Gazele Biznesu 2015

Kontynuujemy dobrą tradycję z poprzednich lat i ponownie znaleźliśmy się w rankingu Gazel Biznesu – najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw spośród małych i średnich firm, które świetnie sobie radzą także wśród znacznie większych konkurentów. Jest to już nasze 8 wyróżnienie w 16-letniej historii rankingu prowadzonego od 2000 roku.

W tym elitarnym klubie utrzymaliśmy się, spełniając tegoroczne kryteria. Nasza firma HORUS Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o.:

  • rozpoczęła działalność przed rokiem 2012 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś
  • w roku bazowym 2012 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych
  • w latach 2012-2014 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży
  • w latach 2012-2014 ani razu nie odnotowała straty

Pod lupę wzięto wyniki finansowe z przynajmniej trzech ostatnich lat. O pozycji na liście decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów.

Cały ranking publikowany jest w postaci ponad dwustustronicowego specjalnego wydania, które dołączone jest do grudniowego "Pulsu Biznesu". Oprócz tego na stronie gazele.pl znajduje się pełna baza Gazel Biznesu, czyli wszystkich firm, które znalazły się na naszych rankingowych listach od 2000 roku.

Gazele Biznesu

Po ogłoszeniu rankingu, począwszy od grudnia do marca, „Puls Biznesu” organizuje w 12 miastach Polski specjalne uroczystości, podczas których w obecności regionalnych władz wręczamy laureatom rankingu statuetki i pamiątkowe dyplomy. To również okazja do spotkania najlepszych menedżerów i poszerzenia wiedzy.

Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz „Pulsu Biznesu” zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Źródło: gazele.pl

Autor: Oskar Saja

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Solec Kujawski, 86-050 Solec Kujawski, ul. Unii Europejskiej 33
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane