Szkolenie dla Zespołu Szkół Budowlanych

Szkolenie dla Zespołu Szkół Budowlanych

Wraz z rozwojem firmy i powstawaniem nowych usług dla naszych partnerów biznesowych, nie zapominamy również o naszym otoczeniu społecznym. Rozpoczęliśmy współpracę z dwoma szkołami technicznymi w Bydgoszczy, polegającą na wsparciu tych placówek naszą wiedzą i praktyką. Przeprowadzamy w nich szkolenia dla uczniów i nauczycieli z zakresu najnowszych rozwiązań technologicznych opartych na produktach 3M. Pierwsze odbyły się w Zespole Szkół Budowlanych przy ulicy Pestalozziego w Bydgoszczy. 

Pierwsze szkolenie dla blisko 70 uczniów szkoły odbyło się z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Zajęcia teoretyczne poprowadzili nasi trenerzy Sebastian oraz Agnieszka Kęcińscy, specjaliści z zakresu BHP oraz prawa pracy.

Uczniowie poznali odpowiedzi na wiele zagadnień, z którymi będą musieli się zmierzyć już wkrótce, kiedy po ukończeniu szkoły pójdą do swojej, często pierwszej pracy.

Zajęcia trwały 3 godziny, a słuchacze mogli również potrenować próbę ewakuacji nieprzytomnej osoby, korzystając z naszego 50 kg pozoranta Stacha (imię nadane przez uczniów). Szczegóły na zdjęciach poniżej.

Następnym krokiem będą warsztaty w mniejszych grupach, na których zajmiemy się kolejno tematyką ochrony słuchu, wzroku oraz dróg oddechowych.

Zapraszam do przejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia.

szkolenie BHP

szkolenie BHP

szkolenie BHP

szkolenie BHP

szkolenie BHP

szkolenie BHP

autor: Łukasz Wilk

O AUTORZE
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane