Nowa platforma 3M Science. Applied to Life.

Nowa platforma 3M Science. Applied to Life.

Firma 3M od marca 2015 wystartowała z nową korporacyjną platformą internetową – 3M Science Applied to Life. Skupia się ona na pokazaniu, w jaki sposób marka 3M wpływa na otaczający nas świat. Od szklanych mikrokulek w samochodach, poprzez stetoskop z funkcją Bluetooth w gabinecie lekarskim i folię odblaskową, która zapewnia bezpieczeństwo na drodze, kończąc na technologii, która zmniejsza poziom jasności ekranów w urządzeniach elektronicznych. Nowa platforma zmienia tradycyjne postrzeganie marki 3M na bardziej innowacyjną.

3M Science została tak zaprojektowana, by inspirować zarówno obecnych, jak i przyszłych klientów 3M do działań innowacyjnych we wszystkich dziedzinach nauki. Nauka i współczesna praca stanowią źródło wszystkiego, co tworzy 3M, tak by życie stało się lepsze i lżejsze.

Głównym elementem platformy będą krótkie filmy wideo, które mają ukazać, jak w&nbps;niecodzienny i efektywny sposób marka 3M ułatwia życie ludziom na całym świecie. Odświeżony zostanie również wygląd strony internetowej www.3M.com, a udoskonalona funkcja wyszukiwania i nawigacji ułatwi poruszanie się po witrynie.

Nowa strona wyposażona została w specjalny dział 3M Newsroom, w którym to dziale będą publikowane materiały ukazujące historie poświęcone nauce 3M. Nowa platforma premierę miała na targach w Teksasie 15 Marca 2015 r., gdzie obecni na miejscu pracownicy i naukowcy 3M prowadzili warsztaty i pokazy promujące wynalazki 3M. Stoisko w całości zostało stworzone z produktów i materiałów 3M, gdzie ukazano możliwości ich technologii.

Platforma 3M Science wpłynie znacznie na rozpoznawalność marki 3M w Polsce. Zachęcam do korzystania z nowej platformy.

Adres platformy:
//brand.3m.com/3M/en_US/brand/?WT.mc_id=www.brand.3m.com

autor: Ryszard Tomasik

O AUTORZE
Dział Materiałów Ściernych
Tomasik Ryszard
z-ca dyrektora ds handlowych
tel. 52 325 80 33
kom. 602 343 848
Napisz email
Ukończył studia na wydziale Matematyki i Techniki w ówczesnej Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy. Od ponad 15 lat związany jest z firmą Horus, obecnie zajmując stanowisko dyrektora handlowego. Ukończył wiele szkoleń i kursów z zakresu pracy z materiałami ściernymi. Najczęściej podejmuje tematy poświęcone obróbce stali nierdzewnej, czarnej i metali kolorowych. Zajmuje się również problemem polerowania mebli na wysoki połysk.
Zadaj pytanie
* pola wymagane