Kolejna grupa w Centrum Technologicznym we Wrocławiu

Kolejna grupa w Centrum Technologicznym we Wrocławiu

W dniach 29-30 stycznia 2015 r. firma Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe po raz kolejny zorganizowała dla swoich klientów i gości spotkanie w fabryce 3M we Wrocławiu oraz w centrum innowacji znajdującym się przy fabryce. Tym razem organizatorem był dział materiałów odblaskowych i włóknin ocieplających firmy Horus.

Spotkanie miało charakter zarówno kurtuazyjny, mający na celu podziękowanie za dotychczasową współpracę oraz pozwalający na swobodną wymianę doświadczeń wśród gości, jak i „roboczy” w fabryce 3M.

W czasie pobytu prezentowane były nie tylko materiały, którymi ta grupa klientów była zainteresowana bezpośrednio, ale także materiały z innych działów mające zastosowania w różnych gałęziach przemysłu. Zaproszeni goście mogli również zobaczyć proces konfekcjonowania materiałów odblaskowych oraz proces produkcyjny włóknin ocieplających.

CTC Odblaski styczeń 2015

Wśród gości byli nie tylko producenci odzieży roboczej, zawodowej, czy ostrzegawczej. Obecni byli również przedstawiciele użytkowników tej odzieży, co było szczególnie ciekawe, ponieważ mogli wymieniać swoje poglądy z producentami. Gościliśmy również firmy, które w oparciu o materiały odblaskowe i włókniny ocieplające firmy 3M, działają na rynku konsumenckim.

CTC odblaski styczeń 2015

Dwudniowe spotkanie przebiegało w życzliwej, przyjemnej atmosferze, podparte klimatem i wspaniałą architekturą wrocławskiego rynku oraz dużymi inwestycjami, jakie firma 3M poczyniła we Wrocławiu. Służyło również lepszemu poznaniu się nawzajem oraz wymianie doświadczeń. Ponadto myślę, że przyczyniło się do pogłębienia wiedzy na temat różnych produktów firmy 3M.

CTC odblaski styczeń 2015

Tego typu spotkania będą miały swój ciąg dalszy. To jedno z działań, jakie prowadzi firma Horus, mając na celu nie tylko dobro naszych klientów, ale również użytkowników odzieży, stawiając sobie za cel poprawę bezpieczeństwa pracy.

autor: Piotr Głowski

O AUTORZE
Dział Materiałów Odblaskowych i Włóknin Ocieplających
Głowski Piotr
tel. 52 325 80 38
kom. 600 477 661
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane