Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy

21 Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO

W dniach 24-26 kwietnia 2012 w Poznaniu odbędą się 21 Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO. Jak wiadomo w branży BHP chyba najlepsze miejsce i czas na uzyskanie odpowiedzi na pytania, które powstają w trakcie pracy służb BHP. Chociażby jaki sprzęt zastosować? I jakie wymogi ten sprzęt powinien spełniać.

Z tego, co zapowiada organizator na swojej stronie internetowej sawo.mtp.pl, będzie ciekawie, intensywnie i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Ja z pewnością odwiedzę targi w tym czasie i polecam zorganizować sobie trochę czasu i odwiedzić je również.

autor: Sebastian Kęciński

O AUTORZE
Opiekun Regionu Dział BHP
Kęciński Sebastian
kom. 608 388 273
Napisz email
Inżynier mechaniki precyzyjnej oraz specjalista ds. bhp i inspektor ochrony przeciwpożarowej. Członek i wiceprezes Pilskiego Oddziału Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP. Zawodowo związany z działalnością służb bhp od 17 lat. Specjalizuje się w typowaniu i ocenie zagrożeń na stanowiskach pracy oraz w doborze odpowiednich środków ochrony dróg oddechowych, słuchu, wzroku oraz ochrony spawacza. Zdobywca licznych nagród przyznawanych przez koncern 3M za efektywne wdrażanie produktów BHP.
Zadaj pytanie
* pola wymagane