3rd Polish Car Wrap Championship

3rd Polish Car Wrap Championship

Trzecia edycja zawodów w oklejaniu samochodów!

W dniach 27-29 marca odbyły się mistrzostwa Polski w oklejaniu samochodów. Była to trzecia edycja zawodów, organizowana przez European Media Group, wydawcę magazynu Visual Communication. Wydarzenie miało miejsce na Międzynarodowych Targach Poznańskich w czasie imprezy targowej Euro-Reklama.

Podczas tegorocznych mistrzostw o miano najlepszego oklejacza rywalizowały cztery drużyny, które w końcowej stawce uplasowały się odpowiednio na miejscach:

  1. firma Pentagraf
  2. firma Media Target
  3. Marti Apligraf Design
  4. Fol-Art.&Aplikatorzy.pl

3rd Polish Car Wrap Championship

Harmonogram zawodów przebiegał podobnie jak w przypadków poprzedniej edycji. Mistrzostwa były rozłożone na trzy dni, podczas każdego z nich obowiązywały inne zasady. Każda z drużyn miała do dyspozycji samochód marki Smart, na którym musiała zaprezentować kunszt swoich możliwości pod względem aplikacji folii, dopasowania grafiki do bryły auta, precyzji cięć i jakości wykończenia.

3rd Polish Car Wrap Championship

Pierwszego dnia organizator dostarczył projekt, natomiast dobór folii zależał od preferencji z każdej z drużyn. Największą popularnością cieszył się drugi dzień zawodów. Była to katergoria freestyle, podczas której liczy się zastosowanie innowacyjnych materiałów samoprzylepnych dostępnych na rynku.

Występowała tu dowolność w doborze materiału, projektu i sposobie wykonania aplikacji. Smarty zostały wyklejone m.in. folią imitującą skórzany materiał, a także skórę węża.
Dzień trzeci polegał na oklejeniu aut materiałami, dostarczonymi przez organizatora.

3rd Polish Car Wrap Championship

autor: Paweł Błażejewski

O AUTORZE
Dział Konwertingu Materiałów Samoprzylepnych i Bezklejowych
Błażejewski Paweł
kom. 608 690 111
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane