Lider Dialogu z Interesariuszami

Lider Dialogu z Interesariuszami

II miejsce w konkursie!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że zdobyliśmy II miejsce w konkursie na Lidera dialogu z interesariuszami. Konkurs organizowany był przez Konfederację Lewiatan oraz Deloitte, a przeznaczony był dla przedsiębiorstw, które realizują projekty CSR skoncentrowane na prowadzeniu dialogu z interesariuszami lub też projekty, których ważnym elementem składowym jest ów dialog. Nagrodę zdobyliśmy z naszym flagowym projektem Bądź Widoczny Bądź Bezpieczny.

Działania w takich projektach, w myśl zasad konkursu, mają posłużyć innym podmiotom gospodarczym jako przykład aktywności w zakresie odpowiedzialności społecznej oraz na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Konkurs realizowany był pod patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Partnerami były Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Great Place to Work Institute Polska, CR Navigator oraz CSRInfo.

Wyniki konkursu ogłoszone zostały podczas konferencji „Czy mamy w firmach deficyt dialogu”, której gościem specjalnym był Jerzy Owsiak.

Poniżej kilka zdjęć z konferencji.

Konferencja Lewiatan

Konferencja Lewiatan

Konferencja Lewiatan

Konferencja Lewiatan

Konferencja Lewiatan

autor: Łukasz Wilk

O AUTORZE
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane