Opowiadamy o CSR na bydgoskim uniwersytecie

Opowiadamy o CSR na bydgoskim uniwersytecie

Konferencja CSR na UTP

26 marca na zaproszenie Międzywydziałowego Koła naukowego EuroProjekt działającego przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodnicym wzięliśmy udział w dniu CSR, w ramach którego, nasi przedstawiciele: prezes Ryszard Błażejewski i Tomasz Piernicki wygłosili wykład otwarty pod tytułem: „Mali, ale odpowiedzialni. Społeczna Odpowiedzialność Biznesu na przykładzie projektu Bądź Widoczny Bądź Bezpieczny”, w którym podzieliliśmy się naszymi doświadczeniami nabytymi podczas prowadzenia projektu.

Podczas wykładu przybliżyliśmy zarówno, jak postrzegamy CSR w naszej firmie, jak i pokazaliśmy, w jaki sposób projektowaliśmy i realizowaliśmy kolejne etapy naszego projektu.

W programie dnia CSR uczestnicy wysłuchali wykładów: dr Grzegorz Hoppe z firmy Remondis Bydgoszcz: Społeczna Odpowiedzialność Biznesu. Dlaczego to takie trudne? A także wykładu dr inż. Małgorzata Gotowska z Wydział Zarządzania UTP o CSR w japońskich firmach. Przy okazji uczestnicy mieli także możliwość wzięcia udziału w warsztatach CSR.

podziękowanie horus

autor: Tomasz Piernicki

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Solec Kujawski, 86-050 Solec Kujawski, ul. Unii Europejskiej 33
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane