Nagroda główna European CSR Awards!

Nagroda główna European CSR Awards!

27 marca odbyła się w Warszawie gala finałowa konkursu European CSR Award Schceme for Partnerships, Innovation and Impact. Z ogromną radością informujemy, że w kategorii MŚP zwycięzcą została nasza firma – Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe z Bydgoszczy.

W uzasadnieniu wyboru czytamy: „...za projekt Bądź widoczny – bądź bezpieczny realizowany w partnerstwie z Urzędem Miasta Bydgoszczy oraz innymi partnerami społecznymi – za oddolną praktykę pracowniczą, realizowaną w lokalnym środowisku, angażującą wiele sektorów i wielu partnerów, bardzo wyraźnie powiązaną z główną działalnością biznesową firmy. Za świeże spojrzenie na CSR i doskonałą realizację akcji”.

Już w czerwcu, razem ze zwycięzcą w kategorii dużych przedsiębiorstw – firmą Orange Polska, będziemy reprezentować nasz kraj na gali w Brukseli, gdzie zostaną zaprezentowane dobre praktyki finalistów z 29 krajów.

European CSR Award Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe

Konkurs objęty jest honorowym patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej, a finansowany jest przez Komisję Europejską.

//odpowiedzialnybiznes.pl/pl/europeanCSRaward

Zdjęcia:

//www.facebook.com

Adres do oficjalnej strony konkursu:

//www.europeancsrawards.eu/

autor: Łukasz Wilk

O AUTORZE
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane