Maty przeciwzmęczeniowe 3M

Maty przeciwzmęczeniowe 3M

Maty przeciwzmęczeniowe 3M

Dbasz o bezpieczeństwo i komfort pracy w Twoim zakładzie pracy? Jeśli tak, to powinieneś zastosować maty przeciwzmęczeniowe 3M Safety-Walk. Mata wykonana jest z ciągłych spiralnych włókien winylowych przymocowanych do winylowej powierzchni. Gdzie stosować maty? Hale produkcyjne, linie montażowe, ciągi komunikacyjne, ale również stojące miejsca pracy – to najodpowiedniejsze miejsca do zainstalowania mat. Maty posiadają również warstwę antypoślizgową, dzięki czemu można uniknąć potknięć i upadków.

Praca w pozycji stojącej na twardym podłożu powoduje bóle wielu części ciała oraz złe samopoczucie. Badania fizyczne wskazują na dużą skuteczność mat 3M w zmniejszaniu ogólnego poziomu zmęczenia, bólu w plecach oraz dolegliwościach w niższych częściach ciała. Zgodnie z „Europejską Fundacją na rzecz Poprawy Warunków Życia i Pracy”:

  • 30% Europejczyków cierpi na bóle pleców,
  • 17% cierpi z powodu bólów mięśniowych w rękach i nogach,
  • 23% nieobecności spowodowanych przyczynami zdrowotnymi jest skutkiem warunków pracy.

Maty przeciwzmęczeniowe 3M

Jeśli chcesz uniknąć takich konsekwencji jak koszty odszkodowań i ubezpieczeń, niższa wydajność i zła jakość pracy, wzrost problemów zdrowotnych i wcześniejszych emerytur, częstsze uchylanie się od pracy czy utrata doświadczonej kadry, rozważ zastosowanie mat przeciwzmęczeniowych 3M.

Maty przeciwzmęczeniowe 3M Safety-Walk odnoszą skutek! Zakład pracy jest w ciągłym ruchu; przy upadkach narzędzi i produktów, maty pochłaniają hałas i zmniejszają poziom ich uszkodzeń. W przypadku płynów są odporne na smary, tłuszcze i detergenty, przez co łatwo je utrzymać w czystości. Wystarczy rozłożyć maty na podłodze i gotowe. Sam poczujesz różnicę.

Chcesz gratisowo wypożyczyć maty? Sprawdź, jak to działa. Skontaktuj się z nami.

ZOBACZ PRODUKTY

autor: Paweł Błażejewski

O AUTORZE
Dział Konwertingu Materiałów Samoprzylepnych i Bezklejowych
Błażejewski Paweł
kom. 608 690 111
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane