Wspieramy Bezpieczeństwo Na Polskich Drogach

Wspieramy Bezpieczeństwo Na Polskich Drogach

Certyfikat potwierdzający udział w akcji

Wspieramy Bezpieczeństwo Na Polskich Drogach to akcja, której pomysłodawcą i organizatorem był Pan Sławomir Piotrowski. Celem akcji było zebranie pieniędzy na zakup „Magicznych Tub”, które uświadamiają najmłodszym (ale dorosłym również) jak ważne jest noszenie materiałów odblaskowych, poruszając się po nieoświetlonych drogach.

Sposobem na zebranie pieniędzy, była możliwość wykupienia miejsca na swoje zdjęcie/logo na autobusie PKS. Chętnie przyłączyliśmy się do jakże bliskiej nam inicjatywy, a dodatkowo sami zakupiliśmy 10 takich tub, aby wesprzeć główny cel akcji. Więcej o przedsięwzięciu na stronie organizatora www.y4u.pl

Certyfikat:

Certyfikat

„To dzięki Wam magiczne tuby trafią do przedszkoli i szkół podstawowych i będą edukować dzieci i rodziców. To Wasze twarze i logosy będą jeździć na autobusie, pokazując innym, że są jeszcze tacy, którym chce się chcieć. To Wasza Wiara i zaangażowanie w ten wyjątkowy projekt sprawiły, że na naszych drogach będzie bezpieczniej. Bez Was i bez Waszego wsparcia nie byłoby to możliwe. I za to wszystko bardzo Wam dziękujemy.”

Zdjęcie autokaru:

Wspieramy Bezpieczeństwo Na Polskich Drogach

 

Magiczne Tuby:

Wspieramy Bezpieczeństwo Na Polskich Drogach

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Solec Kujawski, 86-050 Solec Kujawski, ul. Unii Europejskiej 33
Dział Szkoleń i Inspekcja Sprzętu BHP
Wilk Łukasz
tel. 52 325 80 23
kom. 608 514 200
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane