Termoaktywne wkładki do butów 3M Thinsulate

Termoaktywne wkładki do butów 3M Thinsulate

Wkładki termoaktywne do butów – większe ciepło i większy komfort.

Termoaktywne wkładki do butów 3M™ Thinsulate™ zostały zaprojektowane, by zapewnić komfort podczas wykonywania wszelkich czynności poza domem i stanowią idealne uzupełnienie niemal dowolnej pary butów. Wkładki te pozwolą klientom dłużej przebywać na zewnątrz i zwiększyć produktywność ich pracy.

Kombinacja technologii izolacji cieplnej 3M™ Thinsulate™ oraz pochłaniająca energię pianka sprawiają, że ta wkładka jest wyjątkowa oraz zapewnia niezrównane ciepłoogranicza wstrząsy na każdym kroku. Dodatkowo we wkładkach zastosowano technologię antybakteryjną oraz system odprowadzania wilgoci co ostatecznie sprawia, że wkładki Thinsulate są klasą samą w sobie.

  1. Thinsulate pomaga zachować ciepło przez uwięzienie powietrza między stopą a otoczeniem

  2. Zatrzymujące wilgoć tkaniny zapewnią suche stopy

  3. Pochłaniająca wstrząsy dopasowująca się do kształtu stopy pianka zapewnia dodatkowy komfort

  4. Technologia antybakteryjna ogranicza występowanie we wkładce powodujących przykry zapach bakterii

Wkładki do butów Thinsulate

Technologia 3M™ Thinsulate™ jest w awangardzie innowacyjnych rozwiązań dostępnych na całym świecie. Teraz wprowadzamy technologię Thinsulate do Europy – technologię, która zapewnia komfort i ciepło. Od ponad 30 lat, wkładki 3M™ Thinsulate™ zapewniają ciepło i komfort Twoim stopom także w zimowe dni. Ponadto dzięki nazwie znanej klientom w całej Europie, masz pewność, że wkładki termoaktywne Thinsulate będą rozpoznawane i poważane przez klientów.

Państwa buty zajdą dalej! Komfort i technologia oraz ciepło wkładek Thinsulate podniosą poziom zadowolenia Waszych klientów. Wkładki nadają się do większości typów obuwia z wyjmowanymi wkładkami.

Thinsulate to marka, której klienci ufają. Ufają, że zapewni im ciepło i komfort. Dzięki wkładkom termoaktywnym Thinsulate możesz zapewnić klientom coś więcej – parametry wkładki, które sprawią, że będą mogli dłużej przebywać na zewnątrz i być bardziej produktywni.

Wkładki do butów Thinsulate

ZOBACZ PRODUKTY

autor: Piotr Głowski

O AUTORZE
Dział Materiałów Odblaskowych i Włóknin Ocieplających
Głowski Piotr
tel. 52 325 80 38
kom. 600 477 661
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane