Samoprzylepne Podstawki i Odbojniki 3M Bumpon

Samoprzylepne Podstawki i Odbojniki 3M Bumpon

Samoprzylepne odbojniki 3M Bumpon

Podstawki samoprzylepne Bumpon™, popularnie zwane „żabim oczkiem” lub odbojnikiem silikonowym, są wykonane z wysokiej jakości poliuretanu i zaopatrzone w powłokę z trwałego i dobrego kleju. Materiał ten gwarantuje odporność na działanie wielu rozpuszczalników, nie pęka, nie twardnieje, krótko mówiąc nie poddaje się starzeniu.

Różnoraka kolorystyka lub ich idealna przezroczystość pozwala na szerokie zastosowania w roli podstawek samoprzylepnych w artykułach gospodarstwa domowego, czy w roli odbojów np. w branży meblarskiej. Przyklejane są one wtedy na drzwiczkach meblowych lub przy szufladach i tłumią odgłos przy ich zamykaniu.

Dodatkowym atutem nakładek Bumpon™ jest szeroka gama standardowych kształtów, w jakich mogą występować, co stanowi nowy element konstrukcyjny, umożliwiający polepszenie estetyki wyrobu już w trakcie projektowania. Dzięki wyeliminowaniu wszystkich dotychczasowych podstawek mocowanych na wkręty, nity czy na wcisk, można w prosty sposób zaoszczędzić czas i pieniądze.

Samoprzylepne odbojniki 3M Bumpon

Nie ma potrzeby wykonywania otworów i pracochłonnego wkręcania wkrętów. Wystarczy zdjąć folię ochronną i przykleić zderzak Bumpon™ w odpowiednim miejscu.

Istnieje również możliwość indywidualnego zamówienia, z określonym kształtem i kolorem. W takim przypadku trzeba jednak spełnić warunek zamówienia odpowiednio dużej ilości, która określana jest w zależności od kształtu i wielkości takiego zderzaka.

Wiele wzorów, szczególnie w wersji przezroczystej posiadamy w naszym magazynie w stałej sprzedaży. Można je kupić w ilościach 100 szt., 200 szt., 300 szt. itd., lub w opakowaniach zbiorczych po 1000 szt. albo 3000 szt. w zależności od rodzaju.

ZOBACZ PRODUKTY

autor: Mirosław Jaźwiński

O AUTORZE
Dział Taśm Klejących i Klejów Przemysłowych
Jaźwiński Mirosław
z-ca dyrektora ds handlowych
tel. 52 325 80 32
kom. 602 251 310
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane