Konfekcja taśm klejących

Konfekcja taśm klejących

Chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych, że nasza firma jest już gotowa do wykonywania usług wykrawania – konfekcji taśm klejących. Posiadany sprzęt pozwala nam wykrawać różnego rodzaju kształty z taśm zarówno jednostronnie, jak i dwustronnie klejących.

Dzięki temu, że korzystamy z wielofunkcyjnej maszyny z wykrojnikami rotacyjnymi, każde zlecenie możemy wykonać w dużym nakładzie, w krótkim czasie i przy bardzo dobrej cenie dla klienta.

Kółka

Podczas rozmów z moimi klientami nierzadko spotykam się z potrzebą zaoferowania im kółek o określonej średnicy wykonanych ze specjalnej taśmy maskującej odpornej na wysokie temperatury. Taśmy takie wykorzystuje się w procesach malowania proszkowego, osłaniając miejsca, które nie powinny być pomalowane.

Kółka taśmy klejącejKółka taśmy klejącej
Przykłady kółek

Nietypowe kształty

Potrzeb jest jednak o wiele więcej, np.: wykonanie odpowiedniego kształtu z taśmy dwustronnie klejącej, którą potem przykleja się do elementu o tym samym kształcie, mocując go ostatecznie w miejscu przeznaczenia. Rozwiązanie to wykorzystują między innymi firmy z branży Automotive, które muszą przygotować detale samochodowe w wersji samoprzylepnej do szybkiego i pewnego montażu wewnątrz kabiny.

Skomplikowany kształt z taśmy klejącej
Przykład skomplikowanego kształtu

Dobrym przykładem jest szyld ozdobny ze schematem układu biegów, mocowany na główce drążka zmiany biegów, który przeważnie przyklejany jest właśnie w taki sposób.

Kolejnym przykładem mogą być wszelkiego rodzaju ramki ozdobne i komponenty imitujące drewno, chrom itp., które również można przyklejać za pomocą specjalnie dobranych taśm dwustronnie klejących o odpowiednich kształtach.

Dodatkowym udogodnieniem dla klienta, jakie oferujemy, jest możliwość wykonania pojedynczych wykrojów oraz krótkich serii, mogących posłużyć jako wzór lub sprawdzić ich przydatność.

Nasza super maszyna ma jeszcze kilka innych ciekawych cech i atrybutów, dających wiele możliwości, o których napiszę następnym razem. Tymczasem zapraszam do kontaktu.

Autor: Mirek Jaźwiński

O AUTORZE
Dział Taśm Klejących i Klejów Przemysłowych
Jaźwiński Mirosław
z-ca dyrektora ds handlowych
tel. 52 325 80 32
kom. 602 251 310
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane