NOWOŚĆ - Folia przeciwsłoneczna Prestige 70 Exterior

NOWOŚĆ - Folia przeciwsłoneczna Prestige 70 Exterior

Folia 3M typ Prestige 70 Ext to najnowsze rozwiązanie w foliach okiennych. Zastosowanie nanotechnologii przy produkcji tych folii pozwoliło osiągnąć grubość zaledwie 50 mikronów, mieszcząc przy tym aż 220 warstw.

Ponadto folia nie zawiera metalu, co oznacza, że nie zakłóca połączeń wykonywanych telefonami komórkowymi ani transmisji danych oraz nie jest podatna na korozję. Problem ten występuje często przy stosowaniu folii metalizowanych na dużych fasadach szklanych.

Folia Prestige na budynku

Ten produkt szczyci się największą przepuszczalnością światła widzialnego, która porównywalna jest z przepuszczalnością szyb, jednocześnie blokując 99,9% promieni ultrafioletowych (UVA i UVB). Wieczorem i w nocy z kolei po zapaleniu światła nie pojawia się niepożądany efekt lustra, patrząc od wewnątrz.

Folia Prestige po aplikacji nie zmienia wyglądu elewacji szklanej.

Folia Prestige

Prestige „działa” w następujący sposób: im bardziej świeci słońce, tym więcej ciepła odbija. Folia ta jako jedyna na rynku, zaaplikowana na szybę, nie powoduje jej nagrzewania się. Dzięki temu eliminujemy całkowicie ryzyko pęknięcia szyby pod wpływem zbyt wysokiej temperatury.

Właściwości folii:

  • Grubość bez warstwy kleju: 0,062 mm / 62 μm
  • Kolor: Lekko niebieskawy
  • Materiał: Ekstrudowany PET/PMMA
  • Klej: Akrylowy
  • Warstwa utwardzająca: Twarda powłoka odporna na zarysowania

ZOBACZ PRODUKTY

Autor: Dariusz Szweda

Zadaj pytanie
* pola wymagane