Zyskaj na inwestycji w odzież roboczą

Zyskaj na inwestycji w odzież roboczą

Zapewnij, żeby Twoi pracownicy byli bardziej widoczni, mieli lepsze możliwości ruchowe i większy komfort – jest to niezbędne, jeśli swoją pracę mają wykonywać naprawdę dobrze.

Pracodawca patrzący w przyszłość powinien zagwarantować swoim pracownikom odzież ochronną o najlepszych właściwościach taką, jaką potrzebują o różnych porach roku oraz w czasie gdy widoczność jest ograniczona.

Włóknina ocieplająca Thinsulate

Pisząc specyfikację dotyczącą odzieży, powinniśmy zrobić to w taki sposób, aby zaawansowane technologie komponentów dotyczące widoczności i ciepłochronności 3M tam się znalazły.

Komponenty te to Scotchlite (pasy odblaskowe) i Thinsulate (włóknina ocieplająca). Są to sprawdzone produkty, które mają już długą historię potwierdzającą ich efektywność i są dostosowane do wymagań środowiska pracy, co jest zapewnieniem lepszej wydajności pracy.

Kliknij, żeby powiększyćMateirał odblaskowy Scotchlite na kurtce

Wybierz dowolną opcję z szerokiej gamy dostępnych rozwiązań izolacyjnych oraz odblaskowych, które będą precyzyjną odpowiedzią na potrzeby pracownika.

Należy pamiętać, że oryginalny materiał Scotchlite zapewnia najlepszą widoczność, natomiast poczucie komfortu da nam włóknina Thinsulate, która jest cienka i ma małą wagę, a jednocześnie zapewnia ciepło i nie ogranicza ruchów. Ponadto włóknina Thinsulate nie pochłania wilgoci i dzięki temu utrzymuje swoje parametry ciepłochronne.

Scotchlite na budowie

Odblask w codizennej pracy

Stawiając wymagania producentom lub swoim lokalnym dostawcom, upewnij się, czy mają oni odpowiednie certyfikaty dotyczące materiałów Scotchlite i Thinsulate i sprawdź, czy rzeczywiście są one użyte. Odbiorcy końcowi, czyli użytkownicy stają się coraz bardziej wymagający, jeżeli chodzi o odzież, dlatego firma 3M poszerza swoją ofertę dotyczącą materiałów Scotchlite i Thinsulate. Wszystko po to, aby umożliwić ludziom jak najlepsze warunki pracy.

ZOBACZ MATERIAŁY ODBLASKOWE

ZOBACZ WŁÓKNINY OCIEPLAJĄCE

Autor: Piotr Głowski

O AUTORZE
Dział Materiałów Odblaskowych i Włóknin Ocieplających
Głowski Piotr
tel. 52 325 80 38
kom. 600 477 661
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane