[WIDEO] Jak zadbać o czystość powierzchni publicznych?

[WIDEO] Jak zadbać o czystość powierzchni publicznych?

Nie sposób uchronić ogólnodostępne powierzchnie użytkowe przed niepożądanym działaniem graficiarzy, którzy sprayami i flamastrami zamazują praktycznie każdy skrawek wolnej przestrzeni. Można jednak przeciwdziałać, minimalizując szkody i znacznie ułatwiając pracę osób sprzątających.

Zastosowanie laminatu ochronnego zabezpiecza oryginalną powierzchnię od uszkodzeń mechanicznych: zamalowania oraz zarysowania. O ile w takim wypadku sama powierzchnia nie ucierpi przy spotkaniu z chuliganem, o tyle ogólny stan wizualny straci na swojej atrakcyjności. Popisany i pokryty farbą element staje się na pewien czas bezużyteczny dla osób zainteresowanych, ale nie zdewastowany, co znacząco ogranicza koszty ewentualnej naprawy lub wymiany. Aby przywrócić całość do stanu pierwotnego, wystarczy oczyścić laminat.

Zobacz film:

Czyszczenie laminatu przeznaczonym do niego środkiem antygraffiti jest łatwe i szybkie. W przeciwieństwie do zwykle używanego acetonu, Graffiti Remover 2 nie jest drażniący, nie wywołuje alergii, nie posiada ostrego zapachu, który mógłby się rozprzestrzeniać i osiadać, a ponadto jest delikatniejszy dla czyszczonych powierzchni, jednocześnie będąc środkiem skuteczniejszym.

Gdy aceton z trudem usuwa ślady flamastra z płyty meblowej, rozmazując się przy tym i pozostawiając przebarwienia i plamy w porowatej strukturze, GR2 czyści laminat, nie zostawiając żadnych zabrudzeń.

Laminat ochronny w parze ze środkiem czyszczącym jest rozwiązaniem, które nie tylko zabezpiecza powierzchnię przed uszkodzeniem, a w konsekwencji kosztowną i czasochłonną wymianą, ale również usprawnia proces czyszczenia.

Wykorzystanie laminatu w przemyślany sposób pozwoli zabezpieczyć powierzchnie szczególnie narażone na zabrudzenia i bardzo trudne w utrzymaniu czystości, umożliwiając ich okresowe i bezproblemowe czyszczenie.

Warto rozważyć aplikację laminatu w pociągach, toaletach, w przejściach podziemnych, na wystawach sklepowych, przystankach, banerach, ekranach informacyjnych, oknach i wielu innych miejscach.

ZOBACZ PRODUKTY

Autorzy:

Dariusz Szweda

Oskar Saja

Zadaj pytanie
* pola wymagane