Zapewnij pracownikom ciepło i zadbaj o efektywność pracy

Zapewnij pracownikom ciepło i zadbaj o efektywność pracy

Pracownicy, którzy często narażeni są na bardzo zimne lub wilgotne warunki pracy przez dłuższy czas oraz wykonują czynności wymagające wytężonego wysiłku i swobody ruchu, potrzebują odzieży ochronnej i obuwia, które sprawdzają się w tak ekstremalnych sytuacjach – wszystko to daje włóknina Thinsulate.

Żadna inna włóknina nie zapewni lepszej ochrony przed deszczem. Wyjątkowe poczucie ciepła oraz bardzo dobre właściwości oddychające materiału sprawiają, że idealnie nadaje się ona na odzież do ciężkiej pracy. Większość typów włóknin ocieplających Thinsulate została wykonana w technologii mikrowłókien, które praktycznie nie pochłaniają wilgoci. Zdolność izolacyjna jest zachowana nawet podczas wysokiej wilgotności powietrza i przy niekorzystnych warunkach pogodowych.

Ochronna odzież robocza

Jeżeli szukasz komfortu pracy, ciepła oraz bezpieczeństwa to już znalazłeś – włóknina ocieplająca Thinsulate ma to dzięki swej zaawansowanej technologii. Ponadto właściwości techniczne jak: trudnopalność, wysoki komfort noszenia czy dobre właściwości rozciągania, sprawdzają się w szerokim zakresie asortymentu odzieży roboczej. Thinsulate gwarantuje ciepło przy niskiej gramaturze materiału.

Z kolei Thinsulate typu FR (Flame-Resistant) jest skierowana do odzieży trudnopalnej, stworzonej z myślą o pracownikach takich sektorów jak – energetyka, rafineria, gazownictwo, górnictwo oraz wszędzie tam, gdzie istnieją zagrożenia związane z ogniem, żarem lub łukiem elektrycznym. Dzięki właściwościom trudnopalnym zabezpiecza przed poparzeniem i utratą zdrowia.

Używając włókniny Thinsulate, zapewniasz swoim pracownikom duży komfort pracy oraz swobodne możliwości ruchowe, które są niezbędne, aby dobrze wykonywać swoją pracę na zewnątrz w czasie niesprzyjającej pogody. Szczególnie w trudnym zimowym okresie, gdy odzież robocza musi sprostać większym wyzwaniom.

Zyskaj na inwestycji w dobrą odzież roboczą – wybierz technologiczną jakość.

ZOBACZ PRODUKTY

Autor: Piotr Głowski

O AUTORZE
Dział Materiałów Odblaskowych i Włóknin Ocieplających
Głowski Piotr
tel. 52 325 80 38
kom. 600 477 661
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane