Ochronniki słuchu 3M z radiem FM

Ochronniki słuchu 3M z radiem FM

Ewolucja ochron słuchu przeszła olbrzymią przemianę, poprzez wkładanie do ucha waty, proste nakładki na uszy aż do coraz bardziej komfortowych i ergonomicznych rozwiązań. Dzisiaj mamy do wyboru całą gamę produktów, oprócz nauszników ochronnych również jednorazowe zatyczki do uszu, zatyczki wielorazowe, zatyczki na pałąku, zatyczki na sznurku, bez sznurka, czy nawet zatyczki do branży spożywczej w kolorze niebieskim z zatopioną wewnątrz metalową kuleczką.

Na popularności zdobywają także nauszniki z zaawansowaną elektroniką, do komunikacji bezprzewodowej na duże odległości lub ochronniki dla myślistwa czy strzelectwa, gdzie nauszniki automatycznie wytłumiają nam hałas w momencie wystrzału.

Dziś krótko opiszemy nauszniki z radiem FM – 3M HRX S7A-01.

Nauszniki są idealne dla osób, które cały dzień pracują w hałasie i np. równocześnie stoją przez 8 godzin w miejscu przy linii produkcyjnej. Dzięki takim nausznikom praca przebiega im znacznie szybciej i przyjemniej.

Peltor HRXS7A z radiem FM

Bardzo wielu pracodawców zakupuje ten model nauszników dla wybranych pracowników, doceniając ich, aby móc wyróżnić się czymś na tle innych zakładów produkcyjnych. W ten sposób pragną zachować wartościowych pracowników w myśl zasady, że wszyscy płacą podobnie, ale u nas jest sprzęt umilający im monotonny dzień pracy.

Nauszniki te posiadają tłumienie hałasu na poziomie 32 dB.

Nauszniki w zestawie zawierają dwie baterie AA, które starczają na około 140 godzin słuchania muzyki oraz złącze typu minijack 3,5 mm, dzięki któremu podłączymy odtwarzacz mp3 z własną playlistą. Nauszniki mają szeroki i miękki pałąk rozkładający równomiernie siłę nacisku, a regulowanym pokrętłem ustawiamy sobie zakres ulubionej stacji radiowej.

Produkt ten umili nam dzień pracy, a jednocześnie ochroni nasz słuch.

ZOBACZ PRODUKTY

autor: Tomasz Rychlewski

O AUTORZE
Dział Produktów BHP
Rychlewski Tomasz
tel. 52 325 80 19
kom. 606 920 190
Napisz email
Zadaj pytanie
* pola wymagane