Drukarka BMP71 - "kombajn" od Brady

Drukarka BMP71 - "kombajn" od Brady

Jedna drukarka do wszystkich zastosowań.

Przenośna drukarka BMP71 jest jednym z flagowych produktów Brady, pozwalającym na drukowanie etykiet i oznaczeń na ponad 30 różnych rodzajach materiałów o maksymalnej szerokości 50,8 mm.

Oprócz drukowania ogólnych etykiet sprawdza się również podczas oznaczania m.in. przewodów i kabli, komponentów elektronicznych, drukowania etykiet telekomunikacyjnych, laboratoryjnych, kodów kreskowych, identyfikatorów dostępu, ale przede wszystkim znajduje zastosowanie w trakcie drukowania znaków informacyjnych oraz oznaczeń bezpieczeństwa i rurociągów.

Dzięki swojej mobilności oraz możliwości drukowania na niemal wszystkich materiałach firmy Brady drukarka BM71 jest niezastąpiona praktycznie w każdej branży i doskonale sprawdza się podczas oznaczania kabli i przewodów, oznaczeń szaf sterowniczych i rozdzielni, oznaczeń maszyn, znaków bezpieczeństwa, oznaczeń rurociągów i wiele innych.

Drukarka bmp71

Inżynierowie z Brady przygotowali miłą niespodziankę dla posiadaczy starszych drukarek Brady, mianowicie model BMP71 wyposażony jest w adapter pozwalający na drukowanie etykiet dedykowanych do drukarek starszej generacji tj.
TLS 2200
oraz
HandiMark
, dzięki czemu nawet przy zmianie drukarki na nowszy model nie tracimy materiałów przeznaczonych do obu ww. drukarek.

Wszystkie materiały eksploatacyjne, dedykowane do BMP71 wyposażone są w chip, który umożliwia drukarce szybkie rozpoznanie używanych etykiet oraz koloru czy rozmiaru, dzięki czemu drukarka automatycznie kalibruje ustawienia druku, oszczędzając czas użytkownika oraz niwelując jakiekolwiek straty na etykietach.

Drukarka bmp71

Podobnie jak niższe modele z serii, BMP71 może pracować samodzielnie lub poprzez podłączenie do komputera. Polskie menu oraz klawiatura qwerty pozwala na szybkie i sprawne projektowanie etykiet. Z pewnością dużym plusem jest przyjemny w użyciu interfejs oraz czytelny i kolorowy wyświetlacz, który pokazuje aktualny projekt etykiety, stan baterii oraz rodzaj założonych mediów i stan ich zużycia.

À propos baterii, naładowana pozwala na blisko 4 godziny pracy, co wydaje się bardzo dobrym wynikiem. Drukarka posiada wbudowaną pamięć ze specjalnymi znakami graficznymi i symbolami, a jej duża pojemność pozwala również na zapisanie blisko 100 000 wzorów etykiet. Istnieje również możliwość drukowania za pośrednictwem komputera oraz oprogramowania LabelMark lub MarkWare, które pozwolą na szybkie projektowanie i wydruk etykiet.

Właściwości drukarki predysponują ją do uzyskania miana lidera w swojej klasie, co bez wątpienia przekłada się na jej popularność, zarówno w laboratoriach czy firmach produkcyjnych, jak i wśród instalatorów i elektryków.

autor: Marcin Sobczyk

O AUTORZE
Etykiety / Blokady / Sorbenty
Sobczyk Marcin
tel. 52 325 80 37
kom. 692 455 177
Napisz email
Studiował na Politechnice Warszawskiej. Od kilku lat prowadzi dział etykiet i blokad przemysłowych. Specjalista w dziedzinie wszelkiego rodzaju oznaczeń, identyfikacji oraz wdrożeń systemów LOTO. Z powodzeniem zajmuje się implementacją programów związanych z kontrolą niebezpiecznych źródeł energii na terenie całej Polski. Do tej pory współpracował z takimi firmami jak Philips Lighting Poland, Mondi Świecie, Rolls-Royce Poland, czy Johnson Controls. W ramach opieki wdrożeniowej przeszkolił blisko 1000 użytkowników systemu Lockout/Tagout.
Zadaj pytanie
* pola wymagane