Drukarka z połączeniem bezprzewodowym

Drukarka z połączeniem bezprzewodowym

Drukarka BMP 51 BRADY

BMP51/53 to kolejna z drukarek mobilnych BRADY, dzięki którym uzyskać można trwałe i wyraźne wydruki, a formatowanie i tworzenie etykiet jest proste i intuicyjne. Tym razem mamy do czynienia z drukarką o maksymalnej szerokości druku 38,1 mm i rozdzielczością głowicy 300 dpi. Jest to bardzo dobry wynik jak na drukarkę o tak małych rozmiarach.

Kompaktowe wymiary mają szczególne znaczenie podczas oznaczania urządzeń elektrycznych i urządzeń do transmisji danych, w laboratoriach, zakładach produkcyjnych oraz przy tworzeniu oznakowań dotyczących bezpieczeństwa.

Drukarki Brady gwarantują szybką i sprawną pracę. Drukarka doskonale sprawdza się podczas pracy w trudnych warunkach czy skrajnych temperaturach. Ma też wytrzymałą, odporną na uderzenia i upadki obudowę, oraz samoczyszczącą obcinarkę. Dzięki technologii Smart Cell każdy z dostępnych materiałów eksploatacyjnych jest automatycznie identyfikowany przez drukarkę, która zajmuje się ich kalibracją.

brady bmp51

Szerokie portfolio materiałów eksploatacyjnych do BMP51/53 pozwala na drukowanie różnorodnych etykiet takich jak oznaczenia przewodów i kabli, oznaczenia listew zaciskowych, paneli sterowniczych i elektrycznych, oznaczeń laboratoryjnych np., etykiet na próbówki, fiolki czy szkiełka, oznaczeń środków trwałych, kodów kreskowych, znaków związanych z BHP czy oznaczeń rurociągów.

Oczywiście opisywana drukarka BMP51/53 pozwala na projektowanie i drukowanie etykiet poprzez oprogramowanie LABELMARK. W zasadzie to nic nowego, bo zarówno BMP41, jak i BMP71 pozwalają na pracę niezależną oraz poprzez podłączenie do komputera. Jednak tym razem mamy możliwość połączenia drukarki w technologii bezprzewodowej Bluetooth lub WiFi, dzięki czemu przy pomocy darmowej aplikacji BRADY MOBILE można tworzyć, edytować i projektować etykiety za pomocą smartfonów z systemem operacyjnym Android. Opcje łączności bezprzewodowej, Ethernet, USB i Bluetooth umożliwiają podłączanie drukarki do sieci z każdego miejsca, dzięki czemu drukowanie etykiet jest szybkie i łatwe, bez konieczności łączenia z komputerem.

brady bmp51

Drukarka dostępna jest w dwóch wersjach, BMP51 z wyświetlaczem oraz klawiaturą qwerty (rozwiązanie dużo bardziej praktyczne i popularne) oraz model BMP53 dedykowany do pracy z komputerem lub smartfonem czy tabletem.

autor: Marcin Sobczyk

O AUTORZE
Etykiety / Blokady / Sorbenty
Sobczyk Marcin
tel. 52 325 80 37
kom. 692 455 177
Napisz email
Studiował na Politechnice Warszawskiej. Od kilku lat prowadzi dział etykiet i blokad przemysłowych. Specjalista w dziedzinie wszelkiego rodzaju oznaczeń, identyfikacji oraz wdrożeń systemów LOTO. Z powodzeniem zajmuje się implementacją programów związanych z kontrolą niebezpiecznych źródeł energii na terenie całej Polski. Do tej pory współpracował z takimi firmami jak Philips Lighting Poland, Mondi Świecie, Rolls-Royce Poland, czy Johnson Controls. W ramach opieki wdrożeniowej przeszkolił blisko 1000 użytkowników systemu Lockout/Tagout.
Zadaj pytanie
* pola wymagane