Odkurzacz od 3M

Odkurzacz od 3M

Specjalista do drobnego pyłu

Czyste środowisko pracy to podstawa nie tylko ze względu na nasze zdrowie, ale również ze względu na żywotność maszyn i urządzeń. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma 3M wprowadziła do sprzedaży odkurzacz mobilny, gdzie wykorzystano najnowsze technologie dostępne na rynku.

Panel kontrolny umieszczony z przodu odkurzacza umożliwia łatwy dostęp do pokręteł, którymi nastawia się pożądany tryb ssania. Wytrzymały i wszechstronny, bo ma nisko położony środek ciężkości. Dwa duże koła i kółka blokujące zapewniają dobrą mobilność i stabilność odkurzacza.

Stopień zanieczyszczania filtra jest ciągle monitorowany. W konsekwencji oczyszczanie filtra następuje tylko wówczas, gdy filtr jest rzeczywiście zanieczyszczony. Zjawisko zapychania się filtra zostało znacznie zredukowane dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki ochronnej. Dlatego odkurzacz jest bardzo skuteczny, a filtr łatwo oczyścić.

Odkurzacz przemysłowy 3M pracuje w klasie M. Jest trwały i skuteczny do zwalczania pyłu.

ZOBACZ PRODUKTY

autor: Ryszard Tomasik

O AUTORZE
Dział Materiałów Ściernych
Tomasik Ryszard
z-ca dyrektora ds handlowych
tel. 52 325 80 33
kom. 602 343 848
Napisz email
Ukończył studia na wydziale Matematyki i Techniki w ówczesnej Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy. Od ponad 15 lat związany jest z firmą Horus, obecnie zajmując stanowisko dyrektora handlowego. Ukończył wiele szkoleń i kursów z zakresu pracy z materiałami ściernymi. Najczęściej podejmuje tematy poświęcone obróbce stali nierdzewnej, czarnej i metali kolorowych. Zajmuje się również problemem polerowania mebli na wysoki połysk.
Zadaj pytanie
* pola wymagane