Ochrona narzędzi przed upadkiem

Żeby kompleksowo zabezpieczyć środowisko pracy, nie wystarczą same szelki. Użytkownika należy wyposażyć również w odpowiednie akcesoria pozwalające zabezpieczyć jego narzędzia pracy tak, aby i jego kolegom, współpracownikom znajdującym się poniżej i osobom postronnym nic się nie stało.

W zależności od specyfiki wykonywanego zawodu do szelek warto dobrać paski mocujące, linki bezpieczeństwa, kieszenie o bezpiecznym zamknięciu, a także magnetyczne do przytrzymywania narzędzi, dodatkowe szlufki lub cały pas na narzędzia.

Wykorzystanie dodatkowych akcesoriów pozwala przede wszystkim zwiększyć bezpieczeństwo, ale co równie istotne poprawić komfort wykonywanej pracy poprzez możliwość zabrania wielu potrzebnych narzędzi naraz, które zawsze będą pod ręką, zabezpieczenia drobnych elementów oraz łatwe i wygodne ich mocowanie.

FILTRY
Sortuj

Linki bezpieczeństwa Hook2Loop bungee 1500047

Linka bezpieczeństwa 3M™ DBI-SALA® Hook2Loop jest wyposażona z jednej strony w karabińczyk spustowy, który zapobiega przypadkowemu otwarciu się mocowania i zamyka się automatycznie, z drugiej...
101,47 zł

Taśma szybkomocująca żółta 1500045 - 10 szt.

Wytrzymała taśma o szerokości 2,54 cm dostosowuje się do dowolnego kształtu....

Paski mocujące D-ring DBI-SALA 1500003 - 10 szt.

Paski mocujące D-ring można przymocować do praktycznie każdego narzędzia do 0,9 kg za pomocą taśmy Quick-Wrap....
251,16 zł
Wyświetlane 31 - 33 z 33 pozycji (strony 3)