Zarejestruj się

 • [WIDEO] Flotex - najbardziej zmywalna wykładzina na rynku

  dodany dnia: 2017-09-20

  Wykładzina Flotex to innowacyjne połączenie zalet materiału elastycznego i trudno ścieralnego, tworząc produkt trwały i łatwy w konserwacji. Flotex posiada doskonałą stabilność wymiarową, co usprawnia jej montaż.

 • [WIDEO] Marmoleum - najbardziej ekologiczna wykładzina podłogowa

  dodany dnia: 2017-06-28

  Marmoleum jest stworzone z naturalnych i odnawialnych surowców. Marmoleum jest w 97% naturalne, 72% odnawialne i posiada 43% recyklatu.

  Ułatwiona pielęgnacja w postaci odkurzania i sporadycznego mycia na mokro sprawia, że Marmoleum jest najbardziej ekologiczną wykładziną elastyczną.

 • Pady diamentowe firmy 3M

  dodany dnia: 2014-11-05

  Krystalizacja kamienia

  Kolejnym rozwiązaniem firmy 3M dla firm sprzątających jest pad pozwalający zaoszczędzić koszty poprzez nie używanie środków chemicznych przy krystalizacji kamienia.

 • Folie przeciwsłoneczne 3M

  dodany dnia: 2014-10-14

  Innowacyjna folia 3M na poliwęglany

  Głównym zadaniem folii przeciwsłonecznych jest redukcja ilości ciepła przedostającego się do budynku przez okna. Folie przeciwsłoneczne zwykle posiadają cienką warstwę klejącą zapewniającą optymalną przejrzystość oraz mikrowarstwę metaliczną równomiernie pokrywającą folię, odbijającą podczerwone promieniowanie słoneczne, co powoduje znaczną redukcję odczuwalnego ciepła, a tym samym utrzymuje stałą komfortową temperaturę wnętrz.

 • Maty klejące od 3M

  dodany dnia: 2014-09-10

  Czystość i higiena dzięki matom klejącym

  Mata składa się z kilkudziesięciu warstw bezbarwnej polietylenowej folii pokrytej klejem. Winylowy spód maty dokładnie przylega do podłogi, a lepka warstwa zewnętrzna maty doskonale usuwa brud i kurz z podeszew obuwia oraz kół wózków.

 • Efektywne pady maszynowe od 3M

  dodany dnia: 2014-08-06

  Szybkie czyszczenie podłóg

  Na polskim rynku wiele firm sprzątających zmaga się z wysokimi kosztami. Rozwiązaniem na zmniejszenie kosztów może być zastosowanie nowoczesnych padów specjalnych i premium firmy 3M. Największym wyzwaniem – ważniejszym niż ograniczenie kosztów samego produktu (cena) – jest przyspieszenie procesu czyszczenia i ograniczenie kosztów robocizny, ponieważ koszt robocizny to ¾ roboczogodziny.

 • Folie do dekoracji szkła 3M Fasara

  dodany dnia: 2014-05-28

  Odmień swoje wnętrza

  Folie 3M Fasara to gama produktów przeznaczonych do dekoracji szkła, okien oraz przeszkleń wewnątrz i na zewnątrz budynków. Dzięki foliom dekoracyjnym na szyby 3M™ Fasara™ można śmiało powiedzieć, że design jest dla wszystkich! Stosując 3M™ Fasara™ folie dekoracyjne, jesteśmy w stanie stworzyć piękne ekrany prywatności oraz architektoniczne obrazy niskim kosztem. 3M™ Fasara™ zmieni wygląd we wnętrzach bez konieczności wymiany okna czy szklanej ściany.

 • Maty przeciwzmęczeniowe 3M

  dodany dnia: 2014-05-14

  Czemu służą maty przeciwzmęczeniowe?

  Jakość życia milionów zatrudnionych, ale również jakość ich pracy wynikająca często ze złych i męczących warunków na stanowisku pracy, miarodajnie wpływa na wyniki działalności wielu przedsiębiorstw. Większość osób pracujących przez cały dzień w pozycji stojącej cierpi z powodu fizycznych niedyspozycji i bólu, a można temu zaradzić.

 • Maty 3M Nomad Aqua

  dodany dnia: 2014-04-23

  Eleganckie i skuteczne

  Opatentowana w 1989 roku technologia wytwarzania tkanin, wykonanych z pęczków włókien o dwóch różnych długościach jest nowatorskim rozwiązaniem firmy 3M, mającym ogromne znaczenie w dziedzinie mat tekstylnych. Celem tej technologii jest wytwarzanie idealnej maty, która skutecznie usuwa drobinki brudu i wilgoci. Jej podstawą jest łączenie w pęczki, włókien o dwóch różnych długościach: większe włókna zdrapują drobinki brudu, a mniejsze włókna wchłaniają wodę. Efektem tych prac jest stworzenie mat Nomad Aqua.

 • Mata podłogowa 3M Nomad Modular 8300/8900

  dodany dnia: 2013-12-30

  Instalacja na lotnisku w Gdańsku

  Właściciele budynków poszukują często atrakcyjnego i wydajnego, a zarazem bardzo wytrzymałego rozwiązania w zakresie mat do montażu w zagłębieniu. Aby sprostać tym potrzebom, oferujemy nowe maty Modular 8300 i 8900, które nie tylko posiadają estetyczny wygląd i walory użytkowe, ale są również niezwykle wytrzymałe, co potwierdza badanie wytrzymałości na ściskanie, przeprowadzone przez Instytut Obróbki Plastycznej.

Pozycji 1 do 10 z 13 Strona:
 1. 1
 2. 2
Pokaż na stronę