Zarejestruj się

 • NOWOŚĆ - Folia przeciwsłoneczna Prestige 70 Exterior

  dodany dnia: 2017-08-30

  Folia 3M typ Prestige 70 Ext to najnowsze rozwiązanie w foliach okiennych. Zastosowanie nanotechnologii przy produkcji tych folii pozwoliło osiągnąć grubość zaledwie 50 mikronów, mieszcząc przy tym aż 220 warstw.

 • [WIDEO] Jak zadbać o czystość powierzchni publicznych?

  dodany dnia: 2017-03-15

  Nie sposób uchronić ogólnodostępne powierzchnie użytkowe przed niepożądanym działaniem graficiarzy, którzy sprayami i flamastrami zamazują praktycznie każdy skrawek wolnej przestrzeni. Można jednak przeciwdziałać, minimalizując szkody i znacznie ułatwiając pracę osób sprzątających.

 • [WIDEO] Jak zabezpieczyć powierzchnię przed zarysowaniami?

  dodany dnia: 2017-02-01

  Znany i szeroko stosowany laminat antygraffiti to ochrona nie tylko przed wątpliwej urody malowidłami, ale także zabezpieczenie przed zarysowaniami – nieodwracalnymi w skutkach uszkodzeniami mechanicznymi wykonywanymi ostrymi narzędziami.

 • [WIDEO] Jak skutecznie przeciwdziałać graffiti?

  dodany dnia: 2016-12-13

  Chcąc zadbać o mienie prywatne i publiczne takie, jak ekrany informacyjne, wystawy sklepowe, powierzchnie użytkowe w pociągach (np.: okna) czy też toaletach, warto działać w sposób przemyślany, wykorzystując do tego dostępne środki ochrony. Nie da się przecież obserwować danego miejsca 24 godziny na dobę. Do problemu trzeba podejść w inny sposób. Należy przeciwdziałać, zabezpieczając powierzchnie pasywnie.

 • 3rd Polish Car Wrap Championship

  dodany dnia: 2012-04-06

  Trzecia edycja zawodów w oklejaniu samochodów!

  W dniach 27-29 marca odbyły się mistrzostwa Polski w oklejaniu samochodów. Była to trzecia edycja zawodów, organizowana przez European Media Group, wydawcę magazynu Visual Communication. Wydarzenie miało miejsce na Międzynarodowych Targach Poznańskich w czasie imprezy targowej Euro-Reklama.

 • Aplikacja folii 3M IJ 8624

  dodany dnia: 2011-04-20

  Aplikacja folii 3M IJ 8624 w centrum bowlingu w Poznaniu

  Jakiś czas temu wspominaliśmy o specjalnej folii do tynków strukturalnych. Tym razem czas na aplikację! Projekt wyklejenia ściany miał miejsce w Centrum Rekreacji Niku Bowling w Poznaniu. Nieregularna powierzchnia była zbyt wymagająca dla standardowych folii, ale okazała się idealną dla folii 3M IJ 8624.

 • Car Wrap Championship na targach Euro Reklama w Poznaniu

  dodany dnia: 2011-04-14

  Mistrzostwa Polski w oklejaniu samochodów – 2 edycja

  W Poznaniu odbywają się właśnie targi Euro-Reklama Visual Expo. Od 12 do 15 kwietnia wystawcy promują swoje produkty i projekty z branży reklamy wizualnej. Możemy odwiedzić stoiska oferujące różne rzeczy, od smyczy reklamowych, przez odzież odblaskową, fotografię, wydruki reklamowe po duże maszyny drukarskie. Jednym z głównych punktów trwającej imprezy jest rywalizacja pomiędzy zespołami o miano najlepszego „oklejacza” samochodów w Polsce. My postanowiliśmy przyjrzeć się tym zawodom i odwiedziliśmy poznańską halę targową w pierwszym dniu trwania imprezy.

 • Folia 3M do tynków strukturalnych

  dodany dnia: 2011-01-25

  3M Folia do tynków strukturalnych

  Mając do zaaranżowania ścianę, kierujmy się prostymi i efektywnymi rozwiązaniami. Dotyczy to zamieszczenia reklamy, projektowania konkretnego wnętrza bądź powierzchni zewnętrznych. Tego typu możliwości daje jedna z folii 3M.

 • 3M Carbon - Wyróżnij się na ulicy

  dodany dnia: 2011-01-19

  Carbon 3M

  Kiedy pierwszy raz zobaczyłem imitację Carbonu w postaci laminatu produkowanego przez 3M, zaświeciły mi się oczy. Zaraz postanowiłem sprawdzić jego możliwości. Na początku miałem dostęp zaledwie do niewielkiego fragmentu materiału, więc zabrałem się do oklejenia telefonu komórkowego. Efekt? Odjechana komóra, która przyciągnęła kilku chętnych do podobnej metamorfozy różnych urządzeń. Jednak na mojej liście testowej następny był laptop – wygląd okazał się „kosmiczny”, a po wielu miesiącach użytkowania stwierdzam, że trudno o lepszą ochroną przed zarysowaniem i otarciem.

Pozycji 1 do 9 z 9 Pokaż na stronę