Zarejestruj się

 • Różne zastosowania materiałów odblaskowych

  dodany dnia: 2017-12-20

  Pierwszy odblaskowy znak drogowy został wykonany i postawiony na drodze w USA w 1940 roku. Równolegle prowadzono prace nad odblaskami przeznaczonymi poprawie bezpieczeństwa człowieka. Dziś jednak zastosowań odblasków jest o wiele więcej.

 • Ściąga dla pracowników służby BHP i osób piszących SIWZ

  dodany dnia: 2017-10-26

  Skrót informacji dotyczących materiałów odblaskowych, który może przydać się podczas tworzenia Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia oraz przy wyborze odblaskowej odzieży roboczej.

 • Innowacyjny produkt odblaskowy - Scotchlite 5600

  dodany dnia: 2017-08-23

  Długo oczekiwany produkt jest już dostępny. Od kilku tygodni jest dostępny materiał odblaskowy Scotchlite z serii 5600 – jest to taśma trudnopalna termotransferowa segmentowana, przeznaczona do odzieży ostrzegawczej o intensywnej widzialności.

 • NOWOŚĆ - materiał odblaskowy Scotchlite 5535 - trudnopalność + wysoka widoczność

  dodany dnia: 2017-07-06

  Trudnopalność i wysoka widoczność – jeżeli te dwa aspekty mają być spełnione w przypadku stosowanej odzieży ochronnej, z pewnością docenisz rozszerzone możliwości, jakie oferują trudnopalne materiały odblaskowe Scotchlite 3M.

 • Zyskaj na inwestycji w odzież roboczą

  dodany dnia: 2017-06-12

  Zapewnij, żeby Twoi pracownicy byli bardziej widoczni, mieli lepsze możliwości ruchowe i większy komfort – jest to niezbędne, jeśli swoją pracę mają wykonywać naprawdę dobrze.

 • Z nami będziesz widoczny

  dodany dnia: 2017-04-19

  Innowacyjne rozwiązania które, proponuje firma Horus dotyczące bezpieczeństwa osób w warunkach o ograniczonej widoczności, poprawiają wiele aspektów życia codziennego. Materiał odblaskowy Scotchlite 3M jest odpowiedni zarówno dla pracowników, całych rodzin, jak i osób uprawiających sport.

 • Warto zaufać sprawdzonym technologiom

  dodany dnia: 2017-03-22

  To już 70 lat czołowej pozycji na rynku materiałów odblaskowych dla 3M Scotchlite. Materiał ten zajmuje pozycję lidera w zakresie odblaskowości – technologii, która odbija, a nie rozprasza, dużą ilość promieni światła do jego źródła.

 • Zapewnij pracownikom ciepło i zadbaj o efektywność pracy

  dodany dnia: 2017-03-08

  Pracownicy, którzy często narażeni są na bardzo zimne lub wilgotne warunki pracy przez dłuższy czas oraz wykonują czynności wymagające wytężonego wysiłku i swobody ruchu, potrzebują odzieży ochronnej i obuwia, które sprawdzają się w tak ekstremalnych sytuacjach – wszystko to daje włóknina Thinsulate.

 • Odzież dla ratowników medycznych, część II

  dodany dnia: 2016-11-14

  Wybór odpowiedniej odzieży dla ratowników medycznych oraz innych służb nie jest sprawą oczywistą. Strój powinien odpowiadać warunkom pogodowym, utrzymywać ciepłotę ciała na wskazanym poziomie, poprawiać widoczność osoby noszącej go, a wysokie parametry zachowywać przez określony długi czas użytkowania.

 • Odzież dla ratowników medycznych, część I

  dodany dnia: 2016-10-21

  Jak określić wymagania producentowi odzieży i co robić, aby były dotrzymane?
  Przedsiębiorstwa, w których pracownicy wykonują swoją pracę w miejscach, gdzie odbywa się ruch pojazdów lub maszyn oraz panuje ograniczona widoczność, są zobowiązani zgodnie z art. 237 Kodeksu Pracy i PN EN ISO-20471 zadbać o swoich pracowników, aby odzież, w której pracują, była doposażona w odpowiedniej jakości materiały odblaskowe.

Pozycji 1 do 10 z 42 Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Pokaż na stronę