Zarejestruj się

 • Narzędzia chroniące przed upadkiem z wysokości, cz. 2

  dodany dnia: 2018-10-17

  Chroniąc narzędzia, zwiększasz bezpieczeństwo swoich pracowników – wybierz produkty 3M Python Safety, które Ci w tym pomogą. Ich zastosowanie wpływa nie tylko na zminimalizowanie prawdopodobieństwa urazów, ale także zabezpiecza sprzęt przed zniszczeniem i zapobiega zgubieniu narzędzi w miejscu wykonywanej pracy.

 • Zabezpieczenie narzędzi przed upadkiem z wysokości, cz 1.

  dodany dnia: 2018-08-29

  Większość z nas ma świadomość ochrony osób przed upadkiem z wysokości. Nie wszyscy jednak stosują się do zaleceń i wymagań na danym stanowisku pracy i nie są w pełni wyposażeni w odpowiedni sprzęt. Niestety prawie nikt nie wie, że zabezpieczone powinny być również narzędzia, z których korzysta się na co dzień.

 • Czapki ochronne w ofercie 3M

  dodany dnia: 2018-07-19

  W związku z pozyskaniem przez firmę 3M firmy Scott Safety i wcieleniem jej w swoje struktury, w naszej ofercie pojawił się szereg nowych produktów. Są to między innymi czapki ochronne. Poniżej krótka charakterystyka najbardziej popularnych modeli. Przyjrzyjmy się im, bo niosą ze sobą całkiem ciekawe możliwości.

 • Rusztowanie a praca na wysokości

  dodany dnia: 2018-06-13

  Pracą na wysokości w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy z późn. zm. jest praca wykonywana na powierzchni znajdującej się na wysokości co najmniej 1,0 m nad poziomem podłogi lub ziemi.

 • Praca na wysokości - mobilny punkt kotwienia 3M DBI-SALA

  dodany dnia: 2018-05-09

  W ofercie 3M działu BHP Fall Protection, oprócz najbardziej popularnych mocowanych na stałe punktów kotwienia istnieje jeszcze alternatywa w postaci mobilnego punktu kotwienia.

 • Nauszniki aktywne 3M Protac III

  dodany dnia: 2018-02-15

  Najważniejszym dzisiaj wyzwaniem jest zachęcenie pracowników do noszenia ochronników słuchu przez cały wymiar godzinowy pracy. Dopiero stosowanie ich przez pełne 8 godzin zapewnia 100% ochrony. Pomóc w tym mogą nowe aktywne nauszniki 3M Protac III.

 • Przyłbica Speedglas serii 9000 ponownie w ofercie 3M

  dodany dnia: 2018-01-31

  Bardzo wielu spawaczy uważa, że klasyczny model przyłbicy Speedglas 9000 stanowił doskonałe połączenie ergonomicznego kształtu, kompaktowych wymiarów i niskiej wagi, dlatego firma 3M postanowiła wznowić produkcję przyłbicy o dokładnie takim samym profilu skorupy. Sprawdzona konstrukcja przeszła lifting, unowocześniono nagłowie, a przede wszystkim dodano nowy samozaciemniający filtr 9002NC – Natural Color.

 • [WIDEO] Ochrona wzroku, gdy nosimy okulary korekcyjne

  dodany dnia: 2017-11-29

  Dla osób noszących na co dzień okulary korekcyjne 3M przygotował kilka ciekawych rozwiązań ochrony wzroku podczas pracy. Poniżej przedstawiam dwa najpopularniejsze z nich: okulary ochronne 3M 2800 oraz serię QX z wkładkami korekcyjnymi RX.

 • [WIDEO] Montaż filtrów i pochłaniaczy do półmaski

  dodany dnia: 2017-11-08

  Założenie filtrów czy pochłaniaczy do półmaski 3M jest bardzo proste. Prostota ta wynika z zastosowania przez 3M uniwersalnego złącza bagnetowego w maskach pełnych i półmaskach. Jeden rodzaj mocowania to gwarancja kompatybilności i łatwość montażu.

 • [WIDEO] Wymiana zestawu higienicznego w nausznikach 3M

  dodany dnia: 2017-10-11

  Jedną z wielu zalet nauszników 3M jest możliwość wymiany w nich zestawu higienicznego. Tylko u nielicznych producentów da się to zrobić i tym samym wydłużyć ich żywotność. W przeciwnym wypadku wystarczy drobne uszkodzenie poduszki ochronnej, by całe nauszniki wylądowały w koszu.

Pozycji 1 do 10 z 54 Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Pokaż na stronę