Zarejestruj się

 • [WIDEO] Konfekcja taśm klejących c.d.

  dodany dnia: 2018-02-21

  Nasza maszyna – sprzęt do wykrawania taśm klejących – kryje w sobie ogrom możliwości. Jednymi z popularnych zadań, jakie na niej wykonujemy, są: nacinanie oraz arkuszowanie taśm klejących. Na czym to polega?

 • [WIDEO] Klej strukturalny Jet-Weld - łączenie płyt wiórowych

  dodany dnia: 2018-01-24

  Klej Jet-Weld to jeden z najszybszych i najczystszych w użyciu sposobów na łączenie ze sobą elementów podczas produkcji. Nie tylko usprawnia proces produkcyjny, ale również niweluje wykorzystanie inwazyjnych metod łączenia elementów, które dodatkowo mogą uszkodzić powierzchnie.

 • Konfekcja taśm klejących

  dodany dnia: 2017-12-27

  Chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych, że nasza firma jest już gotowa do wykonywania usług wykrawania – konfekcji taśm klejących. Posiadany sprzęt pozwala nam wykrawać różnego rodzaju kształty z taśm zarówno jednostronnie, jak i dwustronnie klejących.

 • [WIDEO] Do czego w praktyce wykorzystać klej cyjanoakrylowy?

  dodany dnia: 2017-05-23

  W każdym domu z pewnością znajduje się popularny klej cyjanoakrylowy, który wielokrotnie ratował uszkodzone przedmioty od wyrzucenia, ponownie je łącząc: oderwane ucho od kubka, pękniętą doniczkę, naderwaną listewkę itd. Kleje CA są również na co dzień wykorzystywane przez profesjonalistów.

 • [WIDEO] Jaki klej do mocnego i estetycznego połączenia elementów?

  dodany dnia: 2017-05-10

  Za wyborem klejów zamiast połączeń mechanicznych przemawia wiele czynników. Są to między innymi łatwość i szybkość aplikacji, wysoka siła klejenia od pierwszych chwil, czystość stosowania bez użycia elektrycznych narzędzi oraz estetyczny wygląd wykonanego połączenia.

 • [WIDEO] Jaki klej do przyklejenia okleiny na drzwiach?

  dodany dnia: 2017-03-29

  Nieraz spotykamy się z sytuacją w biurach, gdzie witają nas uszkodzone drzwi. Odklejająca się okleina wygląda odpychająco i chcąc nie chcąc rzutuje na późniejszy odbiór osób, które tam spotykamy i ostatecznie całej firmy.

 • Nowe taśmy klejące - 3M VHB GPH

  dodany dnia: 2017-03-03

  W ofercie 3M pojawiły się nowe taśmy dwustronnie klejące z grupy VHB a VHB, jak wiecie, jest grupą taśm dwustronnie klejących o najlepszych parametrach, jakie są dostępne na rynku. Nowe taśmy cechują się znacznie wyższą termoodpornością przy bardzo przystępnej cenie.

 • [WIDEO] Gdzie można przykleić element z klejem repozycjonowalnym?

  dodany dnia: 2017-02-15

  Kleje repozycjonowalne umożliwiają tymczasowe przyklejenie elementu, późniejsze jego odklejenie i ponowne naklejenie – wielokrotnie i na różnych powierzchniach. Daje to wiele możliwości nie tylko aranżacyjnych, ale również produkcyjnych.

 • [WIDEO] Czy połączenie wykonane taśmą VHB jest wodoszczelne?

  dodany dnia: 2016-12-28

  W pracach domowych oraz produkcyjnych często pojawia się potrzeba szybkiego, pewnego i długotrwałego połączenia materiałów, które w dodatku będzie estetyczne i nieinwazyjne dla poszczególnych powierzchni. Z pomocą przychodzą dwustronne taśmy piankowe VHB.

 • [WIDEO] Czy taśma uszczelniająca oprze się uszkodzeniu mechanicznemu?

  dodany dnia: 2016-11-29

  Na własne oczy chcieliśmy się przekonać, jak skuteczna jest taśma uszczelniająca 3M. Po zapewnieniach, że „wytrzyma” uszkodzenie mechaniczne, oklejając się wokół obcego elementu, który spowodował uszkodzenie, aby nie rozszczelnić połączenia, nie pozostało nam nic innego, jak to sprawdzić.

Pozycji 1 do 10 z 31 Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Pokaż na stronę