Zarejestruj się
Nowa przyłbica spawalnicza 3M™ Speedglas™ 9002NC
z filtrem spawalniczym i nagłowiem

Wyróżnij się. Bądź aktywny!

dodany dnia: 2018-08-08

Na polskim rynku pojawił się nowy produkt – folia odblaskowa C790 Carbon Black. Jest to folia termotransferowa, która ma intensywny czarny odcień w świetle dziennym, natomiast w warunkach o ograniczonej widoczności pod wpływem źródła światła materiał świeci jasnym odbitym światłem.

Materiał ma bardzo wysokie parametry odblaskowe, które nie ulegają osłabieniu w czasie użytkowania ubrań oraz prania. Folia jest elastyczna, a podczas rozciągania nie tylko nie odkleja się od podłoża, ale również zachowuje bardzo wysokie parametry odblaskowe, co czyni odzież, na której jest aplikowana bardziej bezpieczną dla użytkownika. Przede wszystkim nadaje się ona na odzież dla aktywnych osób i sportowców, którzy trenują w późnych godzinach wieczornych.

Zobacz:

Technologia, w której została wyprodukowana folia Carbon Black, zapewnia piękny czarny nasycony kolor w świetle dziennym oraz najwyższą odblaskowość po zmroku. Pozwala wtopić się użytkownikowi w najbliższe otoczenie, a jednocześnie wyróżnić go, zapewniając widoczność w zaciemnionych warunkach, gdy pojawi się źródło światła.

Folia ponadto nadaje się do aplikacji na wiele różnych materiałów, ponieważ jest rozciągliwa, co nie wpływa na jakość pod względem odblaskowości oraz jakości odcienia. Po rozciągnięciu wraca do poprzedniego kształtu. Materiał zapewnia swobodę ruchów oraz jest odporny na ścieranie.

Choć folię stworzono z myślą o sektorze konsumenckim, szczególnie odzieży sportowej, to nadaje się ona również do przemysłu, stwarzając ciekawe możliwości dla wymagającej odzieży roboczej.

autor: Piotr Głowski


Nie będzie widoczny na stronie.