Zarejestruj się
Nowa przyłbica spawalnicza 3M™ Speedglas™ 9002NC
z filtrem spawalniczym i nagłowiem

Liga Mistrzów 3M - znów podium!

dodany dnia: 2017-04-13

Choć to nie ta piłkarska liga gigantów, a całoroczny maraton sprzedażowo-doradczy dla naszych specjalistów, to wynik jak najbardziej cieszy. Szczególnie w roku sukcesów sportowych na EURO, bo konkurs dotyczył 2016 roku. IV edycja Ligi Mistrzów 3M zakończyła się dla naszej firmy 2. miejscem w kraju.

Tak dobry rezultat osiągnięty kolejny rok z rzędu to nie przypadek, a świadoma i ciężka praca całego zespołu, a przecież do zwycięstwa zabrakło naprawdę niewiele.

W szranki z kilkudziesięcioosobową konkurencją z kilkunastu firm w tej ogólnopolskiej rywalizacji stanęli nasi koledzy z działu BHP: Tomasz Rychlewski i Sebastian Kęciński. Zajmując wysokie lokaty w 3 z 4 punktowanych kwartałów, wykazali się nie tylko znakomitym poziomem sprzedaży Środków Ochrony Osobistej, ale także potrzebną w codziennej pracy wiedzą zarówno teoretyczną, jak i praktyczną.

Dla nas jednak to osiągnięcie to nie wyłącznie dyplom do powieszenia na ścianie, ale motywacja do dalszych wytężonych prac w partnerskiej relacji pomiędzy nami a klientem. Mając wiedzę i – przede wszystkim – umiejętność słuchania, potrafimy lepiej zrozumieć istotę każdego problemu, by rozwiązać go, trafiając w samo jego sedno.

Kolegom jeszcze raz gratulujemy!

Autor: Oskar Saja