Zarejestruj się
Nowa przyłbica spawalnicza 3M™ Speedglas™ 9002NC
z filtrem spawalniczym i nagłowiem

Ochrona indywidualna osób

dodany dnia: 2016-01-01

W dzisiejszych czasach słowo bezpieczeństwo, w kontekście prowadzenia biznesu, pojawia się niezwykle często. Dzieje się tak dlatego, że jesteśmy świadomi zagrożeń jakie mogą mieć miejsce w naszej firmie i przydarzyć się naszym pracownikom. Niestety, często mimo tej świadomości brakuje nam wiedzy i narzędzi, aby tym zagrożeniom zapobiegać w efektywny sposób, taki który będzie jednocześnie korzystny dla pracownika oraz uzasadniony ekonomicznie dla przedsiębiorstwa. W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w szkoleniu „Wyższy poziom bezpieczeństwa”.

Szkolenie to jest odpowiedzią na coraz częściej pojawiające się problemy
z zapewnieniem bezpieczeństwa na najwyższym poziomie w przedsiębiorstwie. Szkolenie składa się z tematycznie różnych modułów, które razem tworzą spójny system zapewniający rozwiązania technologiczne w zakresie bezpieczeństwa osobistego pracowników, kontrolowania niebezpiecznych źródeł energii, czy prawidłowego oznaczania ciągów komunikacyjnych i przepływu energii. Rozwiązania bazujące na takich markach jak 3M czy Brady są gwarantem najwyższej jakości. Szkolenie przeznaczone jest dla kadry kierowniczej oraz dla wszystkich pracowników chętnych pogłębiać swoją wiedzę.

Szkolenie Wyższy poziom bezpieceństwa

Moduł – 2

Ochrona indywidualna osób.

Szkolenie Wyższy poziom bezpieczeństwa

Moduł ten poświęcony jest zagrożeniom występującym podczas pracy oraz możliwościom technicznym chroniącym pracowników przed negatywnymi skutkami tych zagrożeń. Zagrożenia dla bezpieczeństwa i zdrowia pracowników wywoływane są przez czynniki uciążliwe, szkodliwe lub niebezpieczne. Odpowiedni dobór środków ochrony może znacznie ograniczyć ryzyko zawodowe związane z wpływem tych czynników na zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, natomiast nieodpowiednie zastosowanie ochron nie tylko będzie nieskuteczne, ale tez może przyczynić się do zwiększenia ryzyka. Uczestnicy tego modułu szkoleniowego dowiedzą się jakie zagrożenia mogą wystąpić podczas pracy, jaka jest ich specyfika oraz jak prawidłowo dobrać odpowiednie środki ochrony indywidualnej, by chronić zdrowie pracownika.

Program modułu – 2

  1. Podstawy prawne i identyfikacja zagrożeń w środowisku pracy

  2. Ochrona narządu słuchu

  3. Ochrona oczu i twarzy

  4. Ochrona dróg oddechowych

  5. Ochrona ciała

  6. Ochrona głowy

DODATEK:

  • Maty antyzmęczeniowe na stojące stanowiska pracy

Zapisz się, aby otrzymać od nas darmowy katalog szkoleniowy:

Zapisz się
by właściwie chronić pracowników.
Bezpieczniej

Zgłoszenia oraz pytania:

Dział Szkoleń: szkolenia@horus.net.pl, tel. 608 514 200