Zarejestruj się

 • Inwestycja Nowa Siedziba - etap 1

  dodany dnia: 2018-08-08

  Stało się! Po kilku latach wyczekiwania i poszukiwań gruntu - mamy to :) Nasza firma rozpoczęła proces inwestycyjny, którego finałem będzie nowa siedziba w Solcu Kujawskim. Tak - wyprowadzamy się z Bydgoszczy, ale tylko trochę dalej. Cały proces rozpoczął się już jesienią ubiegłego roku kiedy to rozpoczęliśmy procedurę dołączenia do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (PSSE).

 • Horus w służbie ludziom

  dodany dnia: 2018-07-05

  Kto nas regularnie obserwuje, ten wie, że prowadzimy biznes odpowiedzialny społecznie. Lecz nie żyjemy tylko biznesem. Angażujemy się również w regionie, pomagamy lokalnie oraz udzielamy się wolontariatem. A teraz dołączamy do grona Szlachetnej Paczki!

 • Miniaturowi goście z 3M

  dodany dnia: 2018-06-28

  Nieoczekiwanie u naszego progu zawitali niewielcy, acz radośni przybysze – „trzyemowskie” maskotki. Miś w pomarańczowym kombinezonie w obstawie dwóch drewnianych kolegów (chyba bliźniaków). Nazwijmy ich pan Blue i pan White. Niewiele mówiąc – właściwie milcząc – weszli do środka…

 • Wielki Wyścig Łodzi Butelkowych - Ster na Bydgoszcz 2018

  dodany dnia: 2018-06-25

  Kolejny rok i kolejny wyścig na łodziach zbudowanych z butelek. W naszej historii odnotowywaliśmy już zwycięstwa w tych zawodach i to trzykrotnie. Tym razem nadzieje również były spore, tym bardziej że konstrukcja łodzi wydawała się bardzo dynamiczna. Koniec końców taka raczej była. Trening pokazał, że jest dobra sterowność, jest prędkość i jest stabilność. No i na mecie miejsce nr 6 na 18 zespołów, ale po kolei.

 • Złota Setka Pomorza i Kujaw 2017

  dodany dnia: 2018-06-01

  Tegoroczny ranking 22. edycji „Złotej Setki Pomorza i Kujaw” swój finał miał miejsce wieczorem 21 maja w Operze Nova w Bydgoszczy. Podczas uroczystej gali nagrodzono zwycięzców wyłonionych na podstawie danych gospodarczych za rok 2017.

 • Poszlifowane na Szlifomanii

  dodany dnia: 2018-05-29

  W dniu 17 maja br. firma Horus wraz z koncernem 3M gościła zaproszone firmy na Szlifomanii – spotkaniu fachowców z branży obróbki metalu tj. spawania i szlifowania. Celem przewodnim było szkolenie teoretyczne, jak i praktyczne zapoznanie się z najnowszymi innowacyjnymi technologiami, pozwalającymi na efektywne dobranie materiałów do danej technologii.

 • Bezpieczna praca na wysokości - zajęcia w bydgoskiej Budowlance

  dodany dnia: 2018-05-16

  Za nami już trzecia tematyka związana z BHP, która została zrealizowana dla uczniów bydgoskiego Zespołu Szkół Budowlanych. Tym razem zajęcia poświęcone były zagadnieniom z bezpieczeństwem pracy na wysokości. Uczniowie mogli zdobyć wiele informacji teoretycznych, ale również mieli okazje do obejrzenia i przymierzenia najlepszych urządzeń, chroniących pracę na wysokości, na rynku.

 • Zdrowy pracownik - zdrowa firma. Wyróżnienie.

  dodany dnia: 2018-05-07

  Podczas gali wieńczącej II Kongres Zdrowia Pracodawców RP, wyłoniono laureatów konkursu „Zdrowy pracownik, zdrowa firma”. Organizacja zrzeszająca pracodawców nagrodziła 3 firmy, które w szczególny sposób dbają o stan zdrowia swoich pracowników, wyróżniła również kolejne 3 firmy, których działania także powinny być stawiane za wzór dla pozostałych pracodawców.

 • Zapraszamy na Szlifomanię do Bydgoszczy!

  dodany dnia: 2018-05-04

  Firma Horus we współpracy z koncernem 3M ma przyjemność zaprosić Państwa na Szlifomanię, która odbędzie się 17 maja 2018 r. w hotelu Best Inn przy ul. Łochowskiej 69 w Bydgoszczy.

 • Targi Sawo 2018

  dodany dnia: 2018-04-30

  Podczas zeszłotygodniowych targów BHP – Sawo w Poznaniu, nasz kolega z działu bezpieczeństwa pracy, Sebastian Kęciński, miał okazję poprowadzić  jeden z szeregu wykładów tematycznych.

  Konferencja została zorganizowana przez Państwową Inspekcję Pracy.

  Jego wykład dotyczył ochrony pracownika przy stosowaniu substancji niebezpiecznych w zakładach przetwórstwa spożywczego.

Pozycji 1 do 10 z 178 Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Pokaż na stronę